BKL Makine

Marka

Hakkımızda

BKL Makine, yapışmaz PTFE ile emaye kaplamaların uygulamasında kullanılan yüzey hazırlık ve otomatik kaplama hatları ile pişirme fırınlarını üretir.

BKL Makine, ihtiyaçları dinleyerek özel çözümler tasarlamaktadır. Anahtar teslim üretim hatları kurabildiği gibi, ihtiyaca yönelik tekil makine üretimi de yapmaktadır.

Tüm tasarımlar, müşteri hedefleri ve isteklerine uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

Tasarım ve üretim süreçlerinin tamamı AB ve EN normlarına uygun olacak şekilde gerçekleştirilmektedir.

Makine ve üretim hatlarının tasarımlarda işletme verimliliği, uzun kullanım ömrü, personel sağlık ve güvenliği ön planda tutulmakta ve maksimum düzeyde gözetilmektedir.

BKL Makine, 2002 yılının Mart ayında Kadir Bükülmez ve M. Kenan Malkoç tarafından, Esenyurt/İstanbul’da kurulmuştur. Faaliyete geçtiği ilk günden beri daha da iyisini üretmeyi hedefleyen marka, Ar-Ge ve üretim süreçlerinin tamamını Malkara Organize Sanayi Bölgesi’ndeki tesislerinde sürdürmektedir.

Üretimine sınırlı imkanlar fakat büyük hedefler ile başlayan BKL Makine, bu hedeflerini 4000 m2 alana yayılan ve neredeyse hiç durmadan işleyen 2019 tarihli yeni fabrikasında gerçekleştirmektedir.

Yaptığı işin en önemli unsuru olan mühendisliğe yatırım yapmayı kesmeyen BKL Makine, ekibini ve üretim kabiliyetini sürekli geliştirmektedir. Altı yıl öncesine kadar sadece PTFE ve PFA kaplama sistemleri üretirken, şu an emaye uygulaması yapan müşterilerine de otomatik üretim hatları ve fırınlar sunmaktadır. BKL Makine ekibi, Ar-Ge ve teknik gelişiminin ürün kalitesine ve çeşitliliğine yansıdığına gönülden inanmaktadır.

Neden  BKL Makine ile Çalışmalısınız?

BKL Makine,

  • Mümkün olan en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.
  • Müşterisinin ihtiyacına özel çözümler üretir.
  • Gelişen teknolojileri ve güncel güvenlik normlarını yakından takip eder ve bunları tasarımlara yansıtır.
  • Satış sonrası servislere önem verir ve müşterilerinin kolaylıkla ulaşabileceği bir iş partneridir.

İletişim

Bizimle iletişime geçin. Lütfen bize sorularınızı, yorumlarınızı ve önerilerinizi göndermekten çekinmeyin.

Malkara Organize Sanayi Bölgesi,
Rumeli Çıkmazı No: 4 59300 Malkara/Tekirdağ, TR
+90 282 427 2 255
+90 282 427 3 255